Anasayfa arrow Yayınlarımız arrow İlköğretim Yayınları
İlköğretim Yayınları
DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ KOZA ÇALIŞMA YAPRAKLARI 4-8
DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ KOZA ÇALIŞMA YAPRAKLARI 4-8

 

Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi KOZA Çalışma Yaprakları, 4, 5, 6, 7, 8. sınıflar için ayrı ayrı, ilgili ders programının ölçme değerlendirme anlayışına uygun olarak öğrenci merkezli ve yapılandırıcı bir yaklaşımla hazırlandı. Her sınıfa ait ders kazanımları bire bir ölçülüp değerlendirilebilecek, çalışılabilecek nitelikte süreç değerlendirmeye yönelik farklı uygulamalarla zenginleştirildi.

Devamını oku...
 
İnteraktif CD'li KARACA Tüm Dersler 2-5

Devamını oku...

İnteraktif CD’li KARACA Tüm Dersler (2 - 3 - 4 - 5. sınıf) kitaplarımız, öğrencileri hem okulların (kolejler, özel okullar, devlet parasız yatılı okulları vb.) giriş sınavlarına ve SBS’ye hazırlayacak hem de derslerine katkıda bulunacak biçimde düzenlenmiştir. Öğretmenler ve ilköğretim öğrencileri için birer kaynak eserdir. İnteraktif CD ile zenginleştirilmiştir.
Kitaplarda önce konular anlatılmış, konu anlatımı sırasında örnek sorular çözülmüştür. Konu sonlarında çözümlü pekiştirme örneklerine yer verilmiştir.

Soru bankası niteliğinde hem özgün hem de önceki yıllarda sorulan sınav sorularından oluşan konu testleri ve deneme sınavları ile öğrenilenlerin değerlendirilmesi, pekiştirilmesi amaçlanmıştır. Not:  İnteraktif CD’li KARACA Tüm Dersler (2 - 3 - 4 - 5. sınıf) kitaplarımızla ilgili demoları görmek için lütfen tıklayınız.

Devamını oku...
 
Bilgi Treni Tüm Dersler Yaprak Testleri 1-8

Devamını oku...

1 - 8. sınıflara yönelik Bilgi Treni Tüm Dersler Yaprak Testleri, her sınıf seviyesinde tüm dersleri içerecek biçimde ayrı ayrı bölümler hâlinde tasarlanmıştır.

KOZA Çalışma Yaprakları ile paralel kullanabileceğiniz bu ürünler, her bir derse ait öğretim programları ve programlar üzerinde yapılan son değişikliklere uygun olarak hazırlanmıştır. Çoklu zekâ kuramına uygun olarak hazırlanan, bol görselli sorular içeren Bilgi Treni Tüm Dersler Yaprak Testleri (1-8. sınıflar), dersin/programın özelliğine göre ünite, tema ve öğrenme alanları biçiminde gruplandırılmıştır.

Devamını oku...
 
Koza Çalışma Yaprakları 1 - 8
Devamını oku...

KOZA Çalışma Yaprakları, yenilenen ilköğretim ders programlarının ölçme değerlendirme anlayışına uygun olarak öğrenci merkezli ve yapılandırıcı bir yaklaşımla hazırlanmıştır. Süreç değerlendirmede farklı uygulamalara yer verilmiştir.

Devamını oku...
 
Etkinlikten Bilgiye Hazırlık Tüm Dersler 1 - 5

Devamını oku... Etkinlikten Bilgiye Tüm Dersler kitaplarımız yeni müfredat programına göre hazırlanmıştır. Kitaplarımız öğrencilerin günlük yaşamla da ilişkilendirilen etkinlikler aracılığıyla bilgiye ulaşmalarını sağlayacak kaynak niteliğindedir.

Devamını oku...
 
RocketTheme Joomla Templates